Hayatı anlamlı kılmanın yollarından biri de kendine zaman ayırmaktır. Özellikle yoğun iş hayatının olduğu büyük kentlerde insanlar kendilerini daha mutlu hissetmek, daha değerli zaman geçirmek ve tüm bir yılın yorgunluğunu atmak için çeşitli etkinlikler yapmak isterler. Son dönemde yaz tatili tercih edenlerin çoğu da bu fikirden yola çıkarak hem dinlenerek hem de eğlenerek zaman geçirmekten fazlasıyla hoşlanıyorlar.

Kaş ise bu istek ve hatta ihtiyaç için biçilmiş bir kaftan olabilir. Kekova; o güzel denizi, mükemmel doğası, tertemiz havası ve kültürel zenginliğiyle insanların tatillerini dolu dolu geçirebilecekleri tatil mekanlarından biridir. Tatilcilerin Kaş’a geldiklerinde yapmaktan en fazla hoşlandığı şeyler arasında tekne turu ilk sıralarda geliyor. Dolayısıyla Kaş’a gelen turistlerin tatillerini yaparken mutlaka deneyimlemesi gereken etkinliklerden biri de bu yüzden tekne turudur. Turkuaz’ın mükemmel tonunu içinizde hissederek akdenizin tertemiz sularında tekne turuna çıkmak şehir hayatının yorgunluğundan kurtulmak isteyenlere farklı mutluluklar yaşatıyor.

Batık şehri mavi suların altından izleyip yaşanmışlıkları hayal etmek, Korsan Mağarası’nda daha önce belki de hiç deneyimlemediğiniz anlar yaşamak ve o görsel şölenin tadını çıkarmak tekne turunun en değerli yanlarından biri. Kekova Koyu’nda tekne ile dolaşmak ve orada yüzerek aslında dünyanın en güzel denizine atılmış olmak herkes için başka bir deneyimdir.

Hem kültürel tatil hem de deniz tatili sevenlerin ortak noktası olarak seçilen nadir yerlerden biridir Kaş, Kekova. Tekne turu eğlencenin doruğa çıktığı, güneşin ve denizin tadının çıkarıldığı belki de denizde yaşayan çeşitli türlerin keşfedildiği vazgeçilmez bir tatil etkinliğidir. Bu etkinliği yani tekne turuna çıkmayı Kaş’ta tercih ederseniz eğlencenin çok ötesinde şeyler kazanmanızsa işten bile değil. Özellikle sadece sevdikleri ile olmak isteyenlere özel yaptığımız tekne turları ise kişiye özel tecrübeler yaşayarak gerçekten sadece kendi istediğiniz insanlarla, kendi istediğiniz rotalarda gezmenize ve eğlenmenize olanak veriyor. Tatilinize eklediğiniz tekne turu ile hem deniz tatilinin vazgeçilmez etkinliklerinden birini yapıp hem de gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir